1 - 3

SFK Borac 1950 : Vinogradar

1 - 3

Jedinstvo (M) : Dragocvet

0 - 0

Kolare : Napredak

0 - 1

Donja Mutnica : Budućnost(Đ)

4 - 1

Sinđelić (G) : Rudar (P)

0 - 5

Kolonija : Budućnost(M)

5 - 1

Morava (R) : Mladost (T)

2 - 0

Partizan (M) : Rudar (SR)

3 - 0

Rudar (SR) : Kolonija

1 - 0

Rudar (P) : Vinogradar

2 - 1

Budućnost(M) : SFK Borac 1950

5 - 1

Dragocvet : Partizan (M)

4 - 1

Mladost (T) : Jedinstvo (M)

3 - 1

GFK Tabane : Morava (R)

13 - 1

Budućnost(Đ) : Moravac 2015

7 - 2

Napredak : Donja Mutnica

3 - 0

Sinđelić (G) : Kolare

2 - 1

Kolare : Rudar (P)

2 - 7

Donja Mutnica : Sinđelić (G)

1 - 11

Moravac 2015 : Napredak (D)

2 - 0

Morava (R) : Budućnost(Đ)

1 - 2

Jedinstvo (M) : GFK Tabane

3 - 1

Partizan (M) : Mladost (T)

1 - 1

Kolonija : Dragocvet

2 - 1

SFK Borac 1950 : Rudar (SR)

0 - 2

Vinogradar : Budućnost(M)

2 - 0

Rudar (SR) : Vinogradar

0 - 0

Rudar (P) : Budućnost(M)

1 - 4

Dragocvet : SFK Borac 1950

2 - 1

Mladost (T) : Kolonija

2 - 1

GFK Tabane : Partizan (M)

1 - 2

Budućnost(Đ) : Jedinstvo (M)

2 - 1

Napredak (D) : Morava (R)

15 - 0

Sinđelić (G) : Moravac 2015

2 - 0

Kolare : Donja Mutnica

1 - 5

Moravac 2015 : GFK Tabane

1 - 2

Budućnost(M) : Rudar (SR)

1 - 4

Donja Mutnica : Rudar (P)

0 - 2

Moravac 2015 : Kolare

6 - 3

Morava (R) : Sinđelić (G)

4 - 1

Partizan (M) : Budućnonst (Đ)

1 - 1

Kolonija : GFK Tabane

0 - 1

Vinogradar : Dragocvet

0 - 1

SFK Borac 1950 : Mladost (T)

4 - 2

GFK Tabane : SFK Borac 1950

0 - 0

Rudar (P) : Rudar (SR)

3 - 1

Dragocvet : Budućnost(M)

2 - 1

Mladost (T) : Vinogradar

3 - 1

Budućnost(Đ) : Kolonija

3 - 0

Napredak (D) : Partizan (M)

8 - 0

Sinđelić (G) : Jedinstvo (M)

3 - 0

Kolare : Morava (R)

8 - 0

Donja Mutnica vs Moravac 2015

4 - 1

Jedinstvo (M) : Napredak (D)

4 - 1

SFK Borac 1950 : Budućnost(Đ)

2 - 1

Rudar (SR) : Dragocvet

3 - 0

Budućnost (M) : Mladost (T)

0 - 10

Moravac 2015 : Rudar (P)

1 - 1

Partizan (M) : Sinđelić (G)

1 - 1

Vinogradar : GFK Tabane

1 - 4

Jedinstvo (M) : Kolare

5 - 0

Morava (R) : Donja Mutnica

7 - 0

Sinđelić (G) : Kolonija

2 - 4

Budućnost (Đ) : Vinogradar

2 - 5

Moravac 2015 : Morava (R)

2 - 3

Rudar (P) : Dragocvet

0 - 0

GFK Tabane : Budućnost (M)

3 - 0

Napredak (D) : SFK Borac 1950

4 - 0

Donja Mutnica : Jedinstvo (M)

2 - 1

Kolare : Partizan (M)

2 - 2

Mladost (T) : Rudar (SR)

5 - 0

Rudar (SR) : GFK Tabane

0 - 4

SFK Borac 1950 : Sinđelić (G)

2 - 3

Vinogradar : Napredak (D)

4 - 1

Morava (R) : Rudar (P)

2 - 2

Kolonija : Kolare

5 - 1

Dragocvet : Mladost (T)

3 - 0

Jedinstvo (M) : Moravac 2015

3 - 0

Budućnost (M) : Budućnost (Đ)

3 - 0

Partizan (M) : Donja Mutnica

2 - 1

Kolonija : Napredak (D)

3 - 1

Donja Mutnica : Kolonija

2 - 2

Napredak (D) : Budućnost (M)

3 - 1

Rudar (P) : Mladost (T)

2 - 1

Morava (R) : Jedinstvo (M)

0 - 4

Budućnost (Đ) : Rudar (SR)

2 - 1

Kolare : SFK Borac 1950

0 - 6

Moravac 2015 : Partizan (M)

3 - 0

GFK Tabane : Dragocvet

5 - 2

Sinđelić (G) : Vinogradar

3 - 0

SFK Borac 1950 : Donja Mutnica

1 - 1

Rudar (SR) : Napredak (D)

1 - 1

Vinogradar : Kolare

0 - 5

Jedinstvo (M) : Rudar (P)

1 - 3

Mladost (T) : GFK Tabane

5 - 1

Dragocvet : Budućnost (Đ)

9 - 2

Kolonija : Moravac 2015

3 - 2

Budućnost (M) : Sinđelić (G)

5 - 1

Partizan (M) : Morava (R)

2 - 2

Sinđelić (G) : Rudar (SR)

3 - 8

Moravac 2015 : SFK Borac 1950

4 - 1

Napredak (D) : Dragocvet

4 - 3

Budućnost (Đ) : Mladost (T)

4 - 2

Donja Mutnica : Vinogradar

1 - 4

Rudar (P) : GFK Tabane

2 - 2

Jedinstvo (M) : Partizan (M)

1 - 5

Morava (R) : Kolonija

2 - 2

Kolare : Budućnost (M)

1 - 5

SFK Borac 1950 : Morava (R)

3 - 0

Rudar (SR) : Kolare

2 - 4

Mladost (T) : Napredak (D)

3 - 0

Vinogradar : Moravac 2015

3 - 3

Dragocvet : Sinđelić (G)

3 - 2

Kolonija : Jedinstvo (M)

3 - 0

Budućnost (M) : Donja Mutnica

7 - 4

GFK Tabane : Budućnost (Đ)

3 - 2

Partizan (M) : Rudar (P)

0 - 0

Napredak (D) : GFK Tabane

0 - 1

Partizan (M) : Kolonija

3 - 1

Kolare : Dragocvet

0 - 10

Moravac 2015 : Budućnost (M)

2 - 4

Jedinstvo (M) : SFK Borac 1950

3 - 1

Rudar (P) : Budućnost (Đ)

3 - 2

Sinđelić (G) : Mladost (T)

2 - 1

Donja Mutnica : Rudar (SR)

4 - 3

Morava (R) : Vinogradar

6 - 1

Rudar (SR) : Moravac 2015

5 - 2

SFK Borac 1950 : Partizan (M)

1 - 1

Mladost (T) : Kolare

1 - 4

Budućnost (Đ) : Napredak (D)

8 - 4

Vinogradar : Jedinstvo (M)

8 - 1

Dragocvet : Donja Mutnica

1 - 4

GFK Tabane : Sinđelić (G)

2 - 1

Kolonija : Rudar (P)

2 - 0

Budućnost (M) : Morava (R)

2 - 1

Rudar (P) : Napredak (D)

1 - 3

Kolare : GFK Tabane

3 - 1

Partizan (M) : Vinogradar

4 - 1

Sinđelić (G) : Budućnost (Đ)

0 - 3

Moravac 2015 : Dragocvet

1 - 4

Jedinstvo (M) : Budućnost (M)

4 - 2

Donja Mutnica : Mladost (T)

3 - 2

Kolonija : SFK Borac 1950

0 - 2

Morava (R) : Rudar (SR)

2 - 1

SFK Borac 1950 : Rudar (P)

6 - 1

Rudar (SR) : Jedinstvo (M)

2 - 0

Budućnost (M) : Partizan (M)

1 - 3

Napredak (D) : Sinđelić (G)

9 - 1

Mladost (T) : Moravac 2015

3 - 1

Vinogradar : Kolonija

2 - 3

Budućnost (Đ) : Kolare

5 - 1

Dragocvet : Morava (R)

3 - 0

GFK Tabane : Donja Mutnica

0 - 0

Rudar (SR) : Partizan (M)

4 - 3

Vinogradar : SFK Borac 1950

1 - 2

Rudar (P) : Sinđelić (G)

2 - 0

Napredak (D) : Kolare

3 - 1

Dragocvet : Jedinstvo (M)

5 - 0

GFK Tabane : Moravac 2015

2 - 1

Mladost (T) : Morava (R)

5 - 1

Budućnost (M) : Kolonija

0 - 6

Budućnost (Đ) : Donja Mutnica

1 - 1

SFK Borac 1950 : Budućnost (M)

3 - 1

Partizan (M) : Dragocvet

6 - 0

Moravac 2015 : Budućnost (Đ)

1 - 1

Kolare : Sinđelić (G)

0 - 1

Morava (R) : GFK Tabane

1 - 4

Kolonija : Rudar (SR)

2 - 1

Jedinstvo (M) : Mladost (T)

0 - 1

Donja Mutnica : Napredak (D)

3 - 1

Vinogradar : Rudar (P)

2 - 0

Rudar (SR) : SFK Borac 1950

2 - 1

Napredak (D) : Moravac 2015

0 - 4

Budućnost (Đ) : Morava (R)

1 - 2

Dragocvet : Kolonija

5 - 0

Sinđelić (G) : Donja Mutnica

4 - 0

GFK Tabane : Jedinstvo (M)

5 - 4

Rudar (P) : Kolare

0 - 1

Mladost (T) : Partizan (M)

1 - 0

Budućnost (M) : Vinogradar

4 - 1

SFK Borac 1950 : Dragocvet

1 - 4

Moravac 2015 : Sinđelić (G)

4 - 2

Budućnost (M) : Rudar (P)

7 - 0

Jedinstvo (M) : Budućnost (Đ)

0 - 2

Morava (R) : Napredak (D)

3 - 4

Partizan (M) : GFK Tabane

2 - 1

Vinogradar : Rudar (SR)

3 - 0

Donja Mutnica : Kolare

1 - 0

Kolonija : Mladost (T)

2 - 0

Rudar (SR) : Budućnost (M)

2 - 0

Napredak (D) : Jedinstvo (M)

8 - 1

Sinđelić (G) : Morava (R)

3 - 0

Rudar (P) : Donja Mutnica

6 - 2

GFK Tabane : Kolonija

3 - 1

Dragocvet : Vinogradar

3 - 1

Kolare : Moravac 2015

0 - 2

Budućnost (Đ) : Partizan (M)

2 - 2

Mladost (T) : SFK Borac 1950

1 - 0

Rudar (SR) : Rudar (P)

1 - 3

SFK Borac 1950 : GFK Tabane

6 - 0

Kolonija : Budućnost (Đ)

3 - 0

Moravac 2015 : Donja Mutnica

3 - 2

Morava (R) : Kolare

4 - 1

Vinogradar : Mladost (T)

1 - 1

Partizan (M) : Napredak (D)

2 - 2

Jedinstvo (M) : Sinđelić (G)

4 - 1

Budućnost (M) : Dragocvet

16:30

Napredak (D) : Kolonija

16:30

Kolare : Jedinstvo (M)

16:30

Donja Mutnica : Morava (R)

16:30

Rudar (P) : Moravac 2015

16:30

GFK Tabane : Vinogradar

16:30

Dragocvet : Rudar (SR)

16:30

Sinđelić (G) : Partizan (M)

16:30

Budućnost (Đ) : SFK Borac 1950

16:30

Mladost (T) : Budućnost (M)

16:30

Budućnost (M) : GFK Tabane

16:30

Morava (R) : Moravac 2015

16:30

SFK Borac 1950 : Napredak (D)

16:30

Jedinstvo (M) : Donja Mutnica

16:30

Dragocvet : Rudar (P)

16:30

Rudar (SR) : Mladost (T)

16:30

Vinogradar : Budućnost (Đ)

16:30

Partizan (M) : Kolare

16:30

Kolonija : Sinđelić (G)

16:30

GFK Tabane : Rudar (SR)

16:30

Napredak (D) : Vinogradar

16:30

Donja Mutnica : Partizan (M)

16:30

Sinđelić (G) : SFK Borac 1950

16:30

Budućnost (Đ) : Budućnost (M)

16:30

Rudar (P) : Morava (R)

16:30

Moravac 2015 : Jedinstvo (M)

16:30

Kolare : Kolonija

16:30

Mladost (T) : Dragocvet

17:00

SFK Borac 1950 : Kolare

17:00

Rudar (SR) : Budućnost (Đ)

17:00

Mladost (T) : Rudar (P)

17:00

Dragocvet : GFK Tabane

17:00

Partizan (M) : Moravac 2015

17:00

Vinogradar : Sinđelić (G)

17:00

Jedinstvo (M) : Morava (R)

17:00

Budućnost (M) : Napredak (D)

17:00

Kolonija : Donja Mutnica

17:00

Napredak (D) : Rudar (SR)

17:00

Kolare : Vinogradar

17:00

Rudar (P) : Jedinstvo (M)

17:00

Donja Mutnica : SFK Borac 1950

17:00

Sinđelić (G) : Budućnost (M)

17:00

Budućnost (Đ) : Dragocvet

17:00

Moravac 2015 : Kolonija

17:00

Morava (R) : Partizan (M)

17:00

GFK Tabane : Mladost (T)

17:00

Partizan (M) : Jedinstvo (M)

17:00

Kolonija : Morava (R)

17:00

SFK Borac 1950 : Moravac 2015

17:00

Rudar (SR) : Sinđelić (G)

17:00

GFK Tabane : Moravac 2015

17:00

Budućnost (M) : Kolare

17:00

Mladost (T) : Budućnost (Đ)

17:00

Dragocvet : Napredak (D)

17:00

Vinogradar : Donja Mutnica

17:00

Morava (R) : SFK Borac 1950

17:30

Budućnost (Đ) : GFK Tabane

17:30

Donja Mutnica : Budućnost (M)

17:30

Sinđelić (G) : Dragocvet

17:30

Jedinstvo (M) : Kolonija

17:30

Moravac 2015 : Vinogradar

17:30

Kolare : Rudar (SR)

17:30

Napredak (D) : Mladost (T)

17:30

Rudar (P) : Partizan (M)

17:30

Dragocvet : Kolare

17:30

SFK Borac 1950 : Jedinstvo (M)

17:30

Budućnost (M) : Moravac 2015

17:30

GFK Tabane : Napredak (D)

17:30

Mladost (T) : Sinđelić (G)

17:30

Rudar (SR) : Donja Mutnica

17:30

Kolonija : Partizan (M)

17:30

Vinogradar : Morava (R)

17:30

Budućnost (Đ) : Rudar (P)

17:30

Rudar (P) : Kolonija

17:30

Kolare : Mladost (T)

17:30

Donja Mutnica : Dragocvet

17:30

Napredak (D) : Budućnost (Đ)

17:30

Jedinstvo (M) : Vinogradar

17:30

Moravac 2015 : Rudar (SR)

17:30

Sinđelić (G) : GFK Tabane

17:30

Partizan (M) : SFK Borac 1950

17:30

Morava (R) : Budućnost (M)

18:00

Vinogradar : Partizan (M)

18:00

Dragocvet : Moravac 2015

18:00

GFK Tabane : Kolare

18:00

Budućnost (M) : Jedinstvo (M)

18:00

Budućnost (Đ) : Sinđelić (G)

18:00

SFK Borac 1950 : Kolonija

18:00

Mladost (T) : Donja Mutnica

18:00

Napredak (D) : Rudar (P)

18:00

Rudar (SR) : Morava (R)

18:00

Jedinstvo (M) : Rudar (SR)

18:00

Kolonija : Vinogradar

18:00

Moravac 2015 : Mladost (T)

18:00

Kolare : Budućnost (Đ)

18:00

Rudar (P) : SFK Borac 1950

18:00

Morava (R) : Dragocvet

18:00

Partizan (M) : Budućnost (M)

18:00

Donja Mutnica : GFK Tabane

18:00

Sinđelić (G) : Napredak (D)