3 - 1

Sinđelić (V) : Heroj

2 - 1

Istok 63 : Javor

2 - 1

OFK Batinac : 15. avgust 1950

2 - 3

Omladinac (Š) : Mladost (B)

3 - 1

Resavski Despoti : Dražmirovac

3 - 1

Šumadija : Napredak (St)

6 - 0

Pomoravlje 1948 : Beljanica

3 - 1

Mladost (B) : Resavski Despoti

1 - 1

Beljanica : Šumadija

3 - 2

Javor : 15. avgust 1950

3 - 4

Napredak (St) : Omladinac (Š)

1 - 3

Dražmirovac : OFK Batinac

3 - 2

Istok 63 : Radnički

2 - 4

Heroj : Pomoravlje 1948

5 - 0

15. avgust 1950 : Dražmirovac

5 - 1

Omladinac (Š) : Beljanica

3 - 3

Radnički : Javor

1 - 3

OFK Batinac : Mladost (B)

4 - 1

Sinđelić (V) : Istok 63

2 - 1

Resavski Despoti : Napredak (St)

2 - 0

Šumadija : Heroj

0 - 3

Beljanica : Resavski Despoti

1 - 3

Radnički : Sinđelić (V)

3 - 0

Mladost (B) : 15. avgust 1950

3 - 0

Javor : Dražmirovac

3 - 2

Istok 63 : Pomoravlje 1948

0 - 3

Heroj : Omladinac (Š)

1 - 2

Napredak (St) : OFK Batinac

2 - 0

Sinđelić (V) : Javor

2 - 1

OFK Batinac : Beljanica

2 - 0

Resavski Despoti : Heroj

1 - 4

Dražmirovac : Mladost (B)

6 - 1

Šumadija : Istok 63

3 - 1

15. avgust 1950 : Napredak (St)

4 - 0

Pomoravlje 1948 : Radnički

0 - 2

Radnički : Šumadija

4 - 4

Beljanica : 15. avgust 1950

2 - 1

Sinđelić (V) : Pomoravlje 1948

1 - 1

Javor : Mladost (B)

3 - 0

Istok 63 : Omladinac (Š)

4 - 1

Napredak (St) : Dražmirovac

0 - 1

Heroj : OFK Batinac

6 - 4

Mladost (B) : Napredak (St)

2 - 0

Pomoravlje 1948 : Javor

4 - 1

Omladinac (Š) : Radnički

1 - 4

Dražmirovac : Beljanica

2 - 0

Šumadija : Sinđelić (V)

3 - 0

15. avgust 1950 : Heroj

4 - 1

Resavski Despoti : Istok 63

4 - 4

Heroj : Dražmirovac

0 - 2

Beljanica : Mladost (B)

2 - 1

Sinđelić (V) : Omladinac (Š)

2 - 0

Istok 63 : OFK Batinac

2 - 1

Pomoravlje 1948 : Šumadija

3 - 0

Javor : Napredak (St)

4 - 0

Radnički : Resavski Despoti

2 - 1

Omladinac (Š) : Pomoravlje 1948

1 - 0

15. avgust 1950 : Istok 63

1 - 0

Resavski Despoti : Sinđelić (V)

3 - 1

Mladost (B) : Heroj

3 - 1

Napredak (St) : Beljanica

1 - 1

Šumadija : Javor

2 - 1

OFK Batinac : Radnički

3 - 1

Radnički : 15. avgust 1950

2 - 1

Heroj : Napredak (St)

2 - 1

Javor : Beljanica

2 - 1

Šumadija : Omladinac (Š)

6 - 0

Istok 63 : Dražmirovac

3 - 0

Pomoravlje 1948 : Resavski Despoti

1 - 1

Sinđelić (V) : OFK Batinac

2 - 1

Mladost (B) : Istok 63

5 - 1

Beljanica : Heroj

1 - 0

Omladinac (Š) : Javor

5 - 0

Dražmirovac : Radnički

1 - 4

15. avgust 1950 : Sinđelić (V)

1 - 0

OFK Batinac : Pomoravlje 1948

0 - 4

Resavski Despoti : Šumadija

3 - 3

Pomoravlje 1948 : 15. avgust 1950

1 - 1

Šumadija : OFK Batinac

2 - 0

Omladinac (Š) : Resavski Despoti

9 - 0

Javor : Heroj

1 - 1

Radnički : Mladost (B)

3 - 0

Sinđelić (V) : Dražmirovac

3 - 0

Istok 63 : Napredak (St)

0 - 1

Resavski Despoti : Javor

0 - 3

Beljanica : Istok 63

1 - 2

15. avgust 1950 : Šumadija

5 - 3

OFK Batinac : Omladinac (Š)

0 - 2

Napredak (St) : Radnički

1 - 2

Dražmirovac : Pomoravlje 1948

2 - 1

Mladost (B) : Sinđelić (V)

0 - 2

Pomoravlje 1948 : Mladost (B)

4 - 0

Šumadija : Dražmirovac

3 - 0

Istok 63 : Heroj

2 - 2

Omladinac (Š) : 15. avgust 1950

4 - 1

Sinđelić (V) : Napredak (St)

0 - 2

Resavski Despoti : OFK Batinac

3 - 1

Radnički : Beljanica

4 - 2

OFK Batinac : Javor

4 - 3

Dražmirovac : Omladinac (Š)

3 - 0

Beljanica : Sinđelić (V)

1 - 1

Mladost (B) : Šumadija

0 - 6

Heroj : Radnički

2 - 2

15. avgust 1950 : Resavski Despoti

1 - 5

Napredak (St) : Pomoravlje 1948

3 - 1

Javor : Istok 63

3 - 0

Beljanica : Pomoravlje 1948

2 - 1

Dražmirovac : Resavski Despoti

0 - 5

Heroj : Sinđelić (V)

3 - 0

Mladost (B) : Omladinac (Š)

1 - 2

15. avgust 1950 : OFK Batinac

2 - 0

Napredak (St) : Šumadija

1 - 2

Resavski Despoti : Mladost (B)

4 - 1

Radnički : Istok 63

0 - 0

15. avgust 1950 : Javor

5 - 2

Omladinac (Š) : Napredak (St)

2 - 1

Pomoravlje 1948 : Heroj

8 - 1

OFK Batinac : Dražmirovac

3 - 1

Šumadija : Beljanica

0 - 2

Heroj : Šumadija

6 - 1

Beljanica : Omladinac (Š)

2 - 3

Dražmirovac : 15. avgust 1950

2 - 0

Javor : Radnički

3 - 1

Napredak (St) : Resavski Despoti

5 - 0

Istok 63 : Sinđelić (V)

3 - 0

Mladost (B) : OFK Batinac

3 - 0

Dražmirovac : Javor

0 - 1

Sinđelić (V) : Radnički

0 - 1

15. avgust 1950 : Mladost (B)

3 - 1

OFK Batinac : Napredak (St)

2 - 1

Pomoravlje 1948 : Istok 63

1 - 1

Resavski Despoti : Beljanica

6 - 0

Omladinac (Š) : Heroj

4 - 1

Beljanica : OFK Batinac

1 - 2

Heroj : Resavski Despoti

4 - 0

Mladost (B) : Dražmirovac

1 - 0

Napredak (St) : 15. avgust 1950

1 - 0

Radnički : Pomoravlje 1948

3 - 3

Javor : Sinđelić (V)

1 - 3

Istok 63 : Šumadija

16:30

Pomoravlje 1948 : Sinđelić (V)

16:30

Dražmirovac : Napredak (St)

16:30

Šumadija : Radnički

16:30

OFK Batinac : Heroj

16:30

Omladinac (Š) : Istok 63

16:30

15. avgust 1950 : Beljanica

16:30

Mladost (B) : Javor

16:30

Beljanica : Dražmirovac

16:30

Heroj : 15. avgust 1950

16:30

Istok 63 : Resavski Despoti

16:30

Sinđelić (V) : Šumadija

16:30

Radnički : Omladinac (Š)

16:30

Napredak (St) : Mladost (B)

16:30

Javor : Pomoravlje 1948

17:00

Mladost (B) : Beljanica

17:00

Omladinac (Š) : Sinđelić (V)

17:00

Dražmirovac : Heroj

17:00

Resavski Despoti : Radnički

17:00

Napredak (St) : Javor

17:00

Šumadija : Pomoravlje 1948

17:00

OFK Batinac : Istok 63

17:00

Beljanica : Napredak (St)

17:00

Radnički : OFK Batinac

17:00

Istok 63 : 15. avgust 1950

17:00

Javor : Šumadija

17:00

Pomoravlje 1948 : Omladinac (Š)

17:00

Heroj : Mladost (B)

17:00

Sinđelić (V) : Resavski Despoti

17:00

Napredak (St) : Heroj

17:00

15. avgust 1950 : Radnički

17:00

Resavski Despoti : Pomoravlje 1948

17:00

Beljanica : Javor

17:00

OFK Batinac : Sinđelić (V)

17:00

Dražmirovac : Istok 63

17:00

Omladinac (Š) : Šumadija

17:00

Šumadija : Resavski Despoti

17:00

Javor : Omladinac (Š)

17:00

Istok 63 : Mladost (B)

17:00

Sinđelić (V) : 15. avgust 1950

17:00

Pomoravlje 1948 : OFK Batinac

17:00

Heroj : Beljanica

17:00

Radnički : Dražmirovac

17:30

15. avgust 1950 : Pomoravlje 1948

17:30

OFK Batinac : Šumadija

17:30

Mladost (B) : Radnički

17:30

Resavski Despoti : Omladinac (Š)

17:30

Heroj : Javor

17:30

Napredak (St) : Istok 63

17:30

Dražmirovac : Sinđelić (V)

17:30

Radnički : Napredak (St)

17:30

Pomoravlje 1948 : Dražmirovac

17:30

Istok 63 : Beljanica

17:30

Šumadija : 15. avgust 1950

17:30

Javor : Resavski Despoti

17:30

Sinđelić (V) : Mladost (B)

17:30

Omladinac (Š) : OFK Batinac

17:00

Napredak (St) : Sinđelić (V)

17:00

Dražmirovac : Šumadija

18:00

OFK Batinac : Resavski Despoti

18:00

Mladost (B) : Pomoravlje 1948

18:00

Beljanica : Radnički

18:00

15. avgust 1950 : Omladinac (Š)

18:00

Heroj : Istok 63

18:00

Resavski Despoti : 15. avgust 1950

18:00

Šumadija : Mladost (B)

18:00

Sinđelić (V) : Beljanica

18:00

Omladinac (Š) : Dražmirovac

18:00

Radnički : Heroj

18:00

Javor : OFK Batinac

18:00

Pomoravlje 1948 : Napredak (St)